ទំនាក់ទំនងយើង

The Family Helpdesk is designed to assist families with any technology related question and can be reached via email at family.helpdesk@minnetonkaschools.org and by phone at 952-401-5123.

For some requests it may be most appropriate to contact your child's Media Specialist.


សាលារៀនMedia Specialistទូរស័ព្ទអ៊ីម៉ែល
ច្បាស់លាស់ទាឃរបឋម

Tiffany Miley

952-401-6998Tiffany.Miley@minnetonkaschools.org

Deephaven បឋម

Kelli Whiteside

952-401-6874Kelli.Whiteside@minnetonkaschools.org

Excelsior បឋម

Erin Carcamo

952-401-5696Erin.Carcamo@minnetonkaschools.org

Groveland បឋម

Colleen Small

952-401-5591Colleen.Small@minnetonkaschools.org

Minnewashta បឋម

Shelly Traver

952-401-5531

Shelly.Traver@minnetonkaschools.org

ទេសភាពកម្ពស់បឋម

Melinda Barry
952-401-5414Melinda.Barry@minnetonkaschools.org

មជ្ឈិមសាលាខាងកើត

Jane Zins
952-401-5231Jane.Zins@minnetonkaschools.org

មជ្ឈិមសាលាខាងលិចJane Zins952-401-5322Jane.Zins@minnetonkaschools.org
Minnetonka ខ្ពស់សាលារៀន

Ann Kaste

952-401-5893

Ann.Kaste@minnetonkaschools.org


នៅក្នុងផ្នែកនេះ

បច្ចេកវិទ្យាធនធាន

បើកតំណខាងក្រោមដើម្បីមើលការណែនាំសម្រាប់សិស្សនិងឪពុកម្តាយនៅលើបច្ចេកវិទ្យាឧបករណ៍ប្រើសម្រាប់អ៊ីមែលរៀននៅក្នុង Minnetonka។

មើលបច្ចេកវិទ្យាការណែនាំ

ទំនាក់ទំនងយើង

ដាក់ស្នើសំណួរនិងមតិលើបណ្តាញនិងទទួលការឆ្លើយតបនៅក្នុងមួយថ្ងៃធ្វើការតាមរយៈគ្រួសារបច្ចេកវិទ្យា Helpdesk។

គ្រួសារ Helpdesk