អតីត

យើងមានមោទនភាពរបស់យើតីតនិស្សិតដែលមានតីតយុទ្ធជននិងអ្នកទាំងនោះបច្ចុប្បន្នការបម្រើក្នុងកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុ។ អរគុណអ្នកសម្រាប់សេវាកម្មរបស់អ្នក!

ប្រសិនបើអ្នកឬនរណាម្នាក់អ្នកដឹងថាជាមួយ Minnetonka ញ្ចប់និងមួយជើងចាស់ឬសកម្មយោធាសមាជិកនិងមិនបានចុះបញ្ជីខាងក្រោម,សូមបំពេញរបស់យើង ទាក់ទណុំបែបបទ ដូច្នេះយើងអាចបន្ថែមពួកវាបញ្ជីនេះ។


ការសិក្សា
ថ្នា
ឈ្មោះម្អិត
ឆ្នាំ ១៩៣១(Excelsior)Colby Melvin(ស្លាប់)កងទ័ព
1935អ៊ែយ៉ូហាន Bottkeកងទ័ព
១៩៣៥(Excelsior)យ៉ាកុបថូ(ស្លាប់)កងទ័ព
១៩៣៧(Excelsior)ហ្វ្រេថូន(ស្លាប់)កងទ័ព
មួយពាន់ប្រាំបួនរយសាមសិបប្រាំបី
(Excelsior)
ភូ C។ ណ្ខៈ(ស្លាប់)

ឆ្មាំសមុទ្រ

១៩៣៨(Excelsior)រ៉ូ"Jim"Leesទ័ពជើងទឹ
១៩៣៨(Deephaven)Stewart ស្ម៊ីធ(ស្លាប់)ទ័ពជើងទឹ
១៩៣៩(Excelsior)Bob Williamsម៉ារី
មួយពាន់ប្រាំបួនរយសែសិប
(Deephaven)
Dr។ ច្រកស្ម៊ីធទ័ពជើងទឹ
១៩៤០(Excelsior)Donald ថូកងទ័ព
មួយពាន់ប្រាំបួនរយសែសិបមួយ
(Deephaven)
រ៉ូបឺសុន
(ស្លាប់)
ទ័ពអាកាស
មួយពាន់ប្រាំបួនរយសែសិបមួយ
(Deephaven)
រ៉ូ"Bob"Hullsiek(ស្លាប់)ទ័ពអាកាស
១៩៤១(Deephaven)Benton តខ្ចោះ"ហ៊ែ"ចនសុន(ស្លាប់)ទ័ពជើងទឹ
1941លីអូ Koehnen(ស្លាប់)ទ័ពអាកាស
១៩៤២(Deephaven)Orin Crosby
១៩៤២(Deephaven)ថូ Gowenឆ្មាំសមុទ្រ
1943ព្យុះញឹកឆ្មាំសមុទ្រ

១៩៤៣(Excelsior)

Lee Hermann

កងទ័ព

1943

ច្រ Koehnen(ស្លាប់)

ទ័ពជើងទឹ

1944Eugene Koehnenកងទ័ព
១៩៤៤(Deephaven)ល្លៀ Dorsey ស្ម៊ីធ(ស្លាប់)ទ័ពជើងទឹ
ឆ្នាំ ១៩៤៥(Excelsior)លូ"វោ"Areyទ័ពអាកាសទ័ពជើងទឹក
ឆ្នាំ ១៩៤៥(Excelsior)ជែរីផុទ័ពជើងទឹ
ឆ្នាំ ១៩៤៥(Excelsior)ឆា Alan ដឺន្លំ(ស្លាប់)កងទ័ព
មួយពាន់ប្រាំបួនរយសែសិបប្រាំ
(Excelsior)
អៀនសុន

កងទ័ព
1946យ៉ូហាន Flinkកងទ័ព
1946George ខ្ទឹទ័ពជើងទឹ
1946យ៉ូហា E។ Leeជើងទឹកទ័ពអាកាស
1946Lee Williamsទ័ពជើងទឹ
១៩៤៧(Deephaven)

ឆាលី(បានស្លាប់)

ឆ្មាំជាតិ

1947យ៉ូហាន Normanកងទ័ព
1948Carl ច្ឆទ័ពអាកាស
1948ហ្គរ Koehnen(ស្លាប់)ទ័ពអាកាស
១៩៤៨(Excelsior)

ឡូវែល Jergens

ទ័ពអាកាស

១៩៤៨(Excelsior)

Herbert ស្មេន(ស្លាប់)

កងទ័ព

1948សេ្ត Thompsonទ័ពអាកាស
1949

រ៉ូ Bongard

ទ័ពអាកាស

1949ហ្សែ R។ Clappទ័ពជើងទឹកងទ័ព
១៩៤៩(Excelsior)

ហ្វី"ផ្កា"យា

ទ័ពជើងទឹ

១៩៤៩(Excelsior)យ៉ាកុប Moffetទ័ពជើងទឹ
១៩៤៩(Excelsior)ហ្វី"ផ្កា"យាទ័ពជើងទឹ
១៩៤៩(Excelsior)ឆា"ផ្កា"ថូន(ស្លាប់)កងទ័ព
1949រ៉ូ Bongardទ័ពអាកាស


ការសិក្សា
ថ្នា
ឈ្មោះ ម្អិត
1950Patrick Brickleyទ័ពជើងទឹ

១៩៥០(Deephaven)

George E។ Leuer

កងទ័ព
១៩៥០(Deephaven)ឆាល"ម្ហូ"Lobbទ័ពអាកាសទ័ពអាកាសបម្រុង
១៩៥០(Deephaven)Donald"កុំ"Schuetzទ័ពជើងទឹ
1950យ៉ូហាន Sommer(ស្លាប់)ទ័ពជើងទឹ
១៩៥១(Deephaven)

វើ Andrada(ស្លាប់)

កងទ័ព

1951

Jim Bingham

ទ័ពជើងទឹ

1951Alan Clappទ័ពជើងទឹ
1951ឆាងអ៊ីវ៉ា

ទ័ពជើងទឹ

១៩៥១(Deephaven)

Russ ម៉េង

កងទ័ព

១៩៥១(Deephaven)

تام LaHaye

កងទ័ព

1951Wayne Nickham

ទ័ពអាកាស

1951Harlin Olannd

ម៉ារី
1951Kent Passe

កងទ័ព
1951មេរឿទ័ពជើងទឹ
1952វើ Babock
1952វ៉លធើស្បឺត

ទ័ពជើងទឹ

1952លែរី Spooner(ស្លាប់)ម៉ារី
1953Milt ប្រ៊ូ(ស្លាប់)

ទ័ពអាកាស

1953Arthur ងាទ័ពជើងទឹ
1953Reginold សាយសត្វ(ស្លាប់)

1953ស្មោះត្រសុ

ម៉ារី

1953ក់ Martinson(ស្លាប់)កងទ័ព
1953ភែ Martinsonកងទ័ព
1953ល្លៀ Parsonageកងទ័ព
1953មិ Stewart

កងទ័ព

1954Donald Corruthកងទ័ព
1954Patricia Meathទ័ពអាកាស
1954تام ស្ម៊ីធកងទ័ព
1955Carlyle(Jack)Ballantineម៉ារី
1955

ប្រ៊ូ Gniffke

ទ័ពជើងទឹ
1955Anthony McKeown

ទ័ពជើងទឹ

1955

Ted Sundin

ទ័ពអាកាស

1955ក្រុងឡូវែ A។ Vetterម៉ារី
1955ឆា Vosmekកងទ័ព
1956យ៉ូហាន Anfinsenទ័ពជើងទឹ
1956យ៉ូហាន Darkeកងទ័ព
1956ឆា Hanner

ទ័ពជើងទឹ
1956

រ៉ូ Kleven

ទ័ពអាកាស

1956

ដាវីឌ Kliefgen

ទ័ពជើងទឹ

1956

Carl"ផ្កា"Kollmeyer(ស្លាប់)

ទ័ពជើងទឹ
1956Douglas Kruger

ទ័ពអាកាស

1956ឡូវែល Lundទ័ពអាកាស
1956Dennis Mooreទ័ពជើងទឹ
1956ឆាដរ៉ូ

ទ័ពជើងទឹ
1956ច្រ Nikins

កងទ័ព

1956

យ៉ូហា Bradford"Brad"ស៍

ម៉ារី

1956ល្លៀម"វិក័យ"Sauerកងទ័ព
1956យ៉ាកុបស្ម៊ីធ(ឆ្នាំស្លាប់)ទ័ពជើងទឹ
1956Ellis ថូទ័ពជើងទឹ
1957បេត(Joswick)Blodgettទ័ពអាកាស
1957យ៉ូហាន Blodgettទ័ពអាកាស
1957George Cranbrookកងទ័ព
1957ឡឺ Footeទ័ពជើងទឹ
1957Ron Johnsenទ័ពជើងទឹ
1957ដាវីឌ McRae(ស្លាប់)ទ័ពជើងទឹ
1957យ៉ូសែប Moyleកងទ័ព
1957Allan W។ ម្បូ,Sr។កងទ័ព
1957Allen ឌ័រកងទ័ព
1957យ៉ូហាន"អា"Tiltonកងទ័ព
1957យ៉ូហាន Tiltonកងទ័ព
1957Lloyd Troendleកងទ័ព
1958

យ៉ូហាន Cranbrook

កងទ័ព
1958

ដាវីឌ Crozier

កងទ័ព
1958ភី Garaghtyកងទ័ព
1958យ៉ូហាន Kleinheskelម៉ារី
1958Jon Seirupកងទ័ព
1958សម្បូរ Thompsonទ័ពអាកាស
1959ជែរីក្លាកម៉ារី

1959យ៉ូសែប DeGuiseម៉ារី

1959Alicejean(សួ)Dodsonកងទ័ព
1959ថូ Hafnerម៉ារី
1959

Lee Hehl

ទ័ពអាកាស

1959

ទ័ពអាកាស

ទ័ពជើងទឹ
1959ហ្គែរឿកងទ័ព
1959

រ៉ូបឺសី

ទ័ពជើងទឹ
1959

យ៉ូហាន Tendall

ទ័ពអាកាស

1959

Daryl Wedan

ទ័ពជើងទឹ

1959ថូ Hafnerម៉ារី
ការសិក្សាថ្នាក់ ឈ្មោះ ម្អិត
1960 លោ Alberg(ស្លាប់) ទ័ពអាកាស
1960 Curtis ខ្មៅ កងទ័ព

1960

 

 

វិក័យប័ឈាម

 

កងទ័ព
1960 Lester"លោកលី"Davis កងទ័ព
1960 Kent ន  

 

 

 

1960

យ៉ាកុប Hanner

 

ទ័ពជើងទឹ

 

 

 

 

1960

យ៉ាកុស្ទាន

 

ទ័ពជើងទឹ

 

1960 វិក័យប័ Naegele កងទ័ព
1960 វិក័យប័ Oakley ទ័ពជើងទឹ
1960

 

تام ប៉ែ

 

កងទ័ព
1960 Bob មា្ន ម៉ារី
1960 ព្រឹទ្ធបុរស Rizer កងទ័ព
1960 ប្រ៊ូ Ross កងទ័ព
1960 យ៉ូហាន Sorflaten ទ័ពអាកាស
1960

 

تام Tallakson

 

កងទ័ព
1960

 

Wayne Terry

 

ម៉ារី

 

1960 Steve Workman ទ័ពជើងទឹ
1961 ប្រ៊ូ Adomeit កងទ័ព
1961 នាង Allen(ស្លាប់) កងទ័ព
1961

 

Bob Azarski

 

កងទ័ព
1961 ដាន់ Bartsch កងទ័ព
1961 យ៉ូហាន Boertjens កងទ័ព
1961 ដាន់ Bradford ជើងទឹកទ័ពអាកាស
1961 Francis"Butch"Colby ទ័ពជើងទឹ
1961 Kent Dolan ទ័ពជើងទឹ
1961 Jim Glover កងទ័ព
1961 Jim ញា កងទ័ព
1961 ហ្គែនសុន កងទ័ព
1961 Wayne សុន កងទ័ព
1961 Steve ស្តេច ទ័ពជើងទឹ
1961 Jim Lenhart ម៉ារី
1961

 

Bob McClain

 

ម៉ារី

 

1961 Mike ហ្គិន ទ័ពជើងទឹ
1961 លែរីណិលសុន ទ័ពជើងទឹ
1961 រឿត្ស កងទ័ព
1961 លែរីស្មូន ទ័ពជើងទឹ
1961

 

មិល្បិច

 

ទ័ពជើងទឹ

 

1961

 

Bob Wostrel

 

កងទ័ព

 

1961

 

 

ល្លៀមថូ
(ស្លាប់)

 

កងទ័ព

 

1962 Darrel Dix កងទ័ព
1962 تام Griffin កងទ័ព
1962

Gil Vander ហាំ(ស្លាប់)

 

កងទ័ព

 

1962 Arthur Johnsen កងទ័ព
1962 Jim សុន កងទ័ព
1962 ជែរីម៉ា ម៉ារី
1962

ដេ Rodem

 

ទ័ពជើងទឹ
1963 Marty ប៊ែនសឹន(ស្លាប់) ម៉ារី
1963 ហ្គែឆា Davis ទ័ពជើងទឹ
1963 Eric Eastman ទ័ពជើងទឹ
1963 ឆា"មេ"Engebretson ទ័ពជើងទឹ
1963 ប៉ុ Finsness កងទ័ព
1963 Alan Fletcher ម៉ារី
1963 ឆា"មេ"Gerberding ទ័ពជើងទឹ
1963 Patrick Gorbin កងទ័ព
1963 ផ្តល់ Gustafson ម៉ារី
1963 Marc Haire ទ័ពជើងទឹ
1963 Lloyd Hammerstrom ទ័ពអាកាស
1963 យ៉ូហានលោន្ទី ទ័ពជើងទឹ
1963 ដានីយ៉ែល Langva ទ័ពជើងទឹ
1963 ថូប្ល កងទ័ព
1963 Jim McKinney កងទ័ព
1963 រឿ Ross ម៉ារី
1963 ឆាល"ម្ហូ"ស្កត កងទ័ព
1963 Willy Skadsberg ទ័ពជើងទឹ
1963 Edward Terry ម៉ារី
1963 Bernie Teske(ស្លាប់) ម៉ារី
1963 ប្រ៊ូ Triden ទ័ពជើងទឹ
1963 ឆា Wagner កងទ័ព
1963 ខេ Wassmund ទ័ពអាកាស
1963 យ៉ាកុប Wilson ទ័ពអាកាស
ការសិក្សា
ថ្នា
ឈ្មោះ ម្អិត
1964 ឡូយ Anding កងទ័ព
1964 Jim ណ្តែក(ស្លាប់) ម៉ារី
1964 ហ្គែ Blesi ទ័ពជើងទឹកងទ័ព
1964 Jeremy"ជែរី"ត្នោត ទ័ពអាកាស
1964 ជែហ្វ្រី Dolan ទ័ពអាកាស
1964 ល្លៀ Fleury ទ័ពជើងទឹ
1964 Mike Foty ទ័ពជើងទឹ
1964 ម៉ៃ"Mike"George ម៉ារី
1964 Leon Goldenman ទ័ពអាកាស
1964 វិក័យប័ Griffin ទ័ពជើងទឹ
1964 យ៉ូហាន Hallin ទ័ពអាកាស
1964 យ៉ូហានខៀ ម៉ារី
1964 យ៉ូហាន Hegranes ម៉ារី
1964 ថូ Hodel កងទ័ព
1964 ខេនសុន ទ័ពជើងទឹ
1964 រ៉ូ Kohls កងទ័ព
1964 យ៉ូហា A។ ន Jr។ កងទ័ព
1964 Joe Mullen  
1964 Alan Pederson ម៉ារី
1964 ម្ហូ Pillsbury ឆ្មាំសមុទ្រ
1964 Crosby Reay ម៉ារី
1964 Ted Robb ម៉ារី
1964 Jim Sherman កងទ័ព
1964 លោ Smegal ទ័ពជើងទឹ
1964 Joe ស្ម៊ីធ ទ័ពជើងទឹកងទ័ព
1964 Steve Wolfe  
1964 Jim វយ៉ក កងទ័ព
1965 យ៉ាកុប Adsem ទ័ពជើងទឹ
1965 ល្លៀម"វិក័យ"អាមស្ត្រង ទ័ពជើងទឹ
1965 ដាន់អូស្ទីន ម៉ារី
1965 ដាវីឌ Berscheit ទ័ពជើងទឹ
1965 Chris Bollis កងទ័ព
1965 ស្ទី Canfield(ស្លាប់) ទ័ពអាកាស
1965 រ៉ូ Carruth កងទ័ព
1965 ហ្គែ Davis ទ័ពជើងទឹ
1965 Edeard Hewitt III កងទ័ព
1965 ខេក្បា ទ័ពជើងទឹ
1965 ភី Garvais ទ័ពជើងទឹ
1965 ដ្រា Strom-Gieseke ទ័ពអាកាស
1965 ជ្រលង Granger(១៩៦៥) កងទ័ព
1965 ឆាល"ម្ហូ"ហាំ ម៉ារី,កងទ័ពជើ
1965 ផ្អែ Vander ហាំ ទ័ពជើងទឹ
1965 Patrick Hanily កងទ័ព
1965 ពេត្រុស Holmgren កងទ័ព
1965 ផ្លា Kester ម៉ារី
1965 រ៉ចឺ Kittleson(ស្លាប់) ម៉ារី
1965 Terry Knutson កងទ័ព
1965 ដាវីឌ Konerza ទ័ពអាកាស
1965 Allen"ត្រី"Labatt កងទ័ព
1965 Terry LeDell កងទ័ព
1965 ដេ Leitzman ទ័ពអាកាស
1965 ឆាល"ម្ហូ"Lundeen(ស្លាប់) ទ័ពអាកាស
1965 មិ Lundman កងទ័ព
1965 យ៉ាកុប"Jim"Mackie ទ័ពអាកាស
1965 Brian Mahin ទ័ពជើងទឹ
1965 ថូ McKinney ទ័ពជើងទឹ
1965 រ៉ូ"Ron"Mielke ទ័ពអាកាស
1965 Eugene J។ Miller ម៉ារី
1965 Raymond Olsen កងទ័ព
1965 សេ្តជាំ កងទ័ព
1965 Mike Olund កងទ័ព
1965 ឈ្នះ"Gilbert"Peirsol កងទ័ព
1965 Karl មា្ន ទ័ពជើងទឹ
1965 រឿ تام ទ័ពអាកាស
1965 យ៉ូហានហុ កងទ័ព
1965 យ៉ូហា Ryan កងទ័ព
1965 ឆាលកម្លាំង កងទ័ព
1965 យ៉ូហាន Sather ទ័ពអាកាស
1965 Steve ងគ្រោះ ទ័ពជើងទឹ
1965 រ៉ូឌ័រ ទ័ពអាកាស
1965 ដាវីឌស្កត ម៉ារី
1965 تام Selseth កងទ័ព
1965 ថូ"ថម"Shelton កងទ័ព
1965 យ៉ូហាន Simcox ទ័ពជើងទឹ
1965 Ed Sorenson កងទ័ព
1965 ដាវីឌ Swan ទ័ពជើងទឹ
1965 ហ្គែ Thompson កងទ័ព
1965 រស្មី Thuftedal កងទ័ព
1965 Steve Troxell ទ័ពជើងទឹ
1965 ដាវីឌវ៉ក កងទ័ព
1965 Bob ប៊ើ កងទ័ព

 

ការសិក្សា
ថ្នា
ឈ្មោះ ម្អិត
1966 ខដឺ ទ័ពអាកាស
1966 ជែហ្វ្រី Agrell កងទ័ព
1966 Cullen ដឺ កងទ័ព
1966 ឆាល Asp(យ៉ូហាន Dotseth) ម៉ារី
1966 លីនដា(Heger)នំបុ័ង ទ័ពជើងទឹ
1966 យ៉ូហាន K។ Barnes ទ័ពជើងទឹ
1966 យ៉ាកុប"យ៉ាងល្អ"Berscheit ទ័ពអាកាស
1966 ម៉ៃ"Mike"Edmondson(ស្លាប់) ម៉ារី
1966 Donald Gerberding ទ័ពជើងទឹ
1966 ដានីយ៉ែលហាណា ទ័ពជើងទឹ
1966 ដាវីឌភ្នំ កងទ័ព
1966 នី Ellershaw Hodges ទ័ពជើងទឹ
1966 លោង្វិល ទ័ពជើងទឹ
1966 ប្រ៊ូសុន កងទ័ព
1966 យ៉ូហាន Kelly កងទ័ព
1966 Lowel Lund ទ័ពអាកាស
1966 Jim Meyers ទ័ពជើងទឹ
1966 សញ្ញា Minkler កងទ័ព
1966 យ៉ាកុប Reay កងទ័ព
1966 អ៊ិនអង្ករ កងទ័ពជើងខ្យឆ្មាំជាតិ
1966 រ័ Schober(ស្លាប់)  
1966 ស្ទីង់ កងទ័ព
1966 ដាវីឌ Workman កងទ័ព
1967 ជែរី Bruner ម៉ារី
1967 រ៉ូប៊ើ ទ័ពជើងទឹ
1967 ច្រ Franet(ស្លាប់) កងទ័ព
1967 លោ Halleck ម៉ារី
1967 យ៉ូហាន Hanley ទ័ពជើងទឹ
1967 យ៉ូហាន Kelly កងទ័ព
1967 ប៉ុ Laidig ម៉ារី
1967 Arnold C។ Miller កងទ័ព
1967 Wayne Robertson ទ័ពជើងទឹ
1967 ឆា Segler ម៉ារី
1967 មករាវយ៉ក កងទ័ព
1968 Steve Cobb ទ័ពអាកាស
1968 Kevin Cochran ទ័ពជើងទឹ
1968 I Gipson ទ័ពអាកាស
1968 ល្លៀ M។ Jones កងទ័ព
1968 ថមមី Knopick(ស្លាប់) កងទ័ព
1968 ថូ Lohstreter ទ័ពជើងទឹ
1968 Donald Merhar ទ័ពអាកាស
1968 ជែរី Moore កងទ័ពជើម្រុង
1968 ច្រណិលសុន ទ័ពជើងទឹ
1968 Tim Reay កងទ័ព
1968 យ៉ាកុប Sather កងទ័ព
1968 Randy Swerey កងទ័ព
1968 ឌនថូ កងទ័ព
1968 Patricia(Phillippi)Thompson កងទ័ព
1969 Steve Beckman ម៉ារី
1969 ស្ក Belfry ម៉ារី
1969 Jeff Colby កងទ័ព
1969 Mike Cruikshank កងទ័ព
1969 ដាវីឌ Greskovics ទ័ពអាកាស
1969 Dwight សុន កងទ័ព
1969 تام Kroupa កងទ័ព
1969 ខេ Kruger ឆ្មាំសមុទ្រ
1969 ស្កថ្លឹង ម៉ារី
1969 Bob វ៉េ កងទ័ព
1969 លោ Mason ទ័ពជើងទឹ
1969 ព្រឹទ្ធបុរក្មួយ ទ័ពអាកាស
1969 Gregory G។ Ogin ទ័ពជើងទឹ
1969 ឆាតស៍ ទ័ពជើងទឹ
1969 ទាក់ទាញមេ កងទ័ព
1969 ប៉ុ Thour ទ័ពអាកាស
ការសិក្សា
ថ្នា
ឈ្មោះ ម្អិត
1970 I Ecoff កងទ័ព
1970 Duane Hassig កងទ័ព
1970 ភូ C។ ណ្ខៈ ម៉ារី
1970 ជែហ្វ កងទ័ព
1970 Jim ហ្គិន កងទ័ព
1970 ថូណិលសុន កងទ័ព
1971 Terry ដឺ កងទ័ព
1971 យ៉ូហាន DeVaney ទ័ពអាកាស
1971 ក្ដីអំណរ(Davis)Fruen ទ័ពអាកាស
1971 ហ្គ Gustafson កងទ័ព
1971 បាបារ៉ា(ខៀវ)ម្ពុ កងទ័ព
1971 Kevin Kask កងទ័ព
1971 ហ្គែ Lehmkuhl ទ័ពអាកាស
1971 លោជ្រា ទ័ពអាកាស
1971 រ៉ូ Politte ម៉ារី
1971 ប៉ុ Stadsklev កងទ័ព
1971 យ៉ូហាន Zimmer ទ័ពជើងទឹ
1972 ឆា Jacobson កងទ័ព
1972 Raymond សុន ទ័ពជើងទឹ
1972 Lindy"ប៉ូល"លា កងទ័ព
1972 ពេត្រុម៉ា ទ័ពជើងទឹ
1972 Tim Mason ទ័ពជើងទឹ
1972 Hank Morgän

 

កងទ័ព
1972 ព្រោះរឿ ទ័ពជើងទឹ
1972 ដេ Politte ម៉ារី
1972 تام Timberg កងទ័ព
1973 លែរី Brauchle ទ័ពជើងទឹ
1973 ស្តូ Caster កងទ័ព
1973 យ៉ាកុប Conklin ទ័ពអាកាស
1973 ដានីយ៉ែល Kinzer  
1973 ហ្គ Lankki ទ័ពជើងទឹ
1973 Terry លីអូ កងទ័ព
1973 អាន(Stranik)Lund កងទ័ព,កងទ័ពបម្រុង
1973 លោ Perrault ទ័ពជើងទឹ
1973 ដា Sotherlund  
1973 លោ Perrault ទ័ពជើងទឹ
1973 Tim Stodola ទ័ពជើងទឹ
1974 សម្តីស៍ កងទ័ព
1974 Carl Boertjens ទ័ពជើងទឹ
1974 រ៉ាដេ ទ័ពជើងទឹ
1974 ប៉ុ DeVaney ទ័ពអាកាស
1974 ដេកម្លាំង ទ័ពអាកាស
1974 Steve ម្លាំង ទ័ពជើងទឹ
1974 លែរីសុន ទ័ពជើងទឹ
1974 Shelley Kluz កងទ័ព
1974 Bob Sorenson កងទ័ព
1974 តខ្ចោះជាំ ម៉ារី
1974 ដេ Osmonson ទ័ពជើងទឹ
1974 ស្ក S។ Scheurich ទ័ពជើងទឹ
1974 Bob Sorenson កងទ័ព
1975 ស្តូ Cherland ឆ្មាំសមុទ្រ
1975 Jerri Haaven កងទ័ព
1975 កុំខៀ ឆ្មាំសមុទ្រ
1975 យ៉ូណាថាន"Jon"Hoaglund កងទ័ព
1975 ស្ក Hogenson ទ័ពជើងទឹ
1975 یوسف(ចនសុន)Knutson  
1975 ប៉ូម៉ារ៉ា កងទ័ព
1975 Brad ស្ម៊ីធ ឆ្មាំសមុទ្រ
1976 ម៉ៃ Baird ម៉ារី
1976 Jim Coe កងទ័ព
1976 ហេលែន(Feichtinger)Federline កងទ័ព
1976 Tim Griep កងទ័ព
1976 Melanie(ប៉ូល)ហេ កងទ័ព
1976 ម៉ារីទន្លេយ័រ កងទ័ព
1976 វេលា Miller ទ័ពជើងទឹ
1976 ស្កតៃ កងទ័ព
1976 Tim Seifert កងទ័ព
1976 ស្ទី Shermock ទ័ពជើងទឹ
1976 Doug ថូ ទ័ពជើងទឹ
1976 ឆា Zuehl ម៉ារី
1977 ផាំ Dvorak កងទ័ព
1977

ខៀ Doug

ទ័ពជើងទឹ
1977 ប្រ៊ូ Benton វីសុន(ស្លាប់)

 

ទ័ពជើងទឹ
1977 យ៉ាកុហ្វ ម៉ារី
1977 Mike ខែ ទ័ពជើងទឹ
1978 លែរី Fraser ទ័ពអាកាស
1978 រស្មី Froberg ទ័ពជើងទឹ
1978 Doug Haugen កងទ័ពបម្រុង
1978 សម្បូរ Holcomb ទ័ពជើងទឹ
1978 ស្ទេក៍ អាមេរិក
1978 Mike McGuire ទ័ពអាកាស
1978 ជែហ្វ្រី S។ កែ កងទ័ព
1978 Terrance ស្ម៊ីធ ទ័ពជើងទឹ
1978 ដាវីឌអណ្តូង ជើងទឹកទ័ពអាកាស
1979 Brad ប្រ៊ូ កងទ័ព
1979 Ricardo ប្រ៊ូ ម៉ារី
1979 Nancy(Bittermann)ត្នោត ទ័ពជើងទឹ
1979 រ៉ូ Clayborne ម៉ារី
1979 Brent Flaskerud ទ័ពជើងទឹ
1979 អេលីសាបិត"ណះ"Holt(ស្លាប់) ទ័ពអាកាស
1979 Brad ចនសុន ម៉ារី
1979 Terry Kelly ម៉ារី
1979 Kurt Shaddrick ទ័ពអាកាស
1979 Alan រដូវរងា កងទ័ព
ការសិក្សា
ថ្នា
ឈ្មោះ ម្អិត
1980 Tamara(អណ្តូង)Azuras ទ័ពជើងទឹ
1980 Marty Backus កងទ័ព
1980 ដាវីឌ Chinander ខ្យល់ឆ្មាំជាតិ
1980 វិក័យប័ម្លាំង ទ័ពអាកាស
1980 Jim Kinzer កងទ័ព,កងទ័ពបម្រុង
1980 យ៉ាកុប Kohnke ទ័ពជើងទឹ
1980 យ៉ូហានផ្លូ ម៉ារី
1980 Donald ជាំ ទ័ពអាកាស
1980 Brian Pigg អាមេរិកម៉ារី
1980 ស្ទី Raby U។S។ ឆ្មាំសមុទ្រ
1980 យ៉ាកុ P។ Sarafolean II ទ័ពជើងទឹ
1980 លោម្រើសផ្សេ កងទ័ព
1980 Anthony Woitalla ទ័ពអាកាស,កងទ័ព
1981 Carl ម៉ាឌើរសិន កងទ័ព
1981 Tomas ដឺ ទ័ពអាកាស
1981 Donald Babitz

 

ម៉ារី

 

1981 វិក័យប័ McCloskey ទ័ពជើងទឹ
1981 រ៉ូ A។ Moran ម៉ារី
1981 វិក័យប័ម្លាំង ទ័ពអាកាស
1981 ដាវីឌរដ្ឋាន កងទ័ព
1981 Jeff Kinzer កងទ័ព
1981 ដាវីឌស្មេ

 

កងទ័ព
1982 លោ Brinkhaus កម្លាំងអាកាស,អ៊ែរឆ្មាំជាតិ
1982 Brett ប្រ៊ូ កងទ័ព
1982 Jay R។ Cherland ទ័ពជើងទឹ
1982 Cathy ហ្វ្រិ ទ័ពអាកាស
1982 Carter Fairfield ម៉ារី
1982 លោ Glaccum ទ័ពអាកាស
1982 នាងម៉ារី Lund ទ័ពអាកាស
1982 Jeff Meyers ទ័ពអាកាស
1982 Ted Miller កងទ័ព
1982 ស្តូនីខូលសិន ទ័ពជើងទឹ
1982 ដានីយ៉ែល Ott ទ័ពជើងទឹ
1982 Bradley Rosenberger ទ័ពជើងទឹ
1982 ស្ក Shepard ទ័ពជើងទឹ
1982 Erik Simonson  
1982 ដានីយ៉ែល Svardal កងទ័ព
1982 ពេត្រុស Turner ទ័ពជើងទឹ
1982 យ៉ូហាន J។ ប្រឹក្សាហិ III ទ័ពអាកាស
1983 ‧;Aspley កងទ័ព
1983 Alan Tollefson ទ័ពអាកាស
1983 Layne Beckman កងទ័ព
1983 Duncan Clyborne កងទ័ព
1983 ព្រឹទ្ធបុរស Graupmann កងទ័ព
1983 Paige បៃតង កងម៉ារី
1983 تام Klouda កងទ័ពបម្រុង
1983 សញ្ញា Oswald ទ័ពជើងទឹ
1983 Monetta Plassmeyer ទ័ពជើងទឹ
1983 Alan Tollefson ទ័ពអាកាស
1984 ដានីយ៉ែលប្ល ម៉ារី
1984 រ៉ូ Gunderson ទ័ពអាកាស
1984 ដានីយ៉ែលប្ល ម៉ារី
1985 ដេបូរ៉ា(นางเอเลน่า)Ford  
1985 ម្ហូ Frizelle ទ័ពជើងទឹ
1985 Jens Gotthardsen ដាណឺងទ័ព
1985 ជែហ្វ្រី Greenlee កងទ័ព
1985 ដាវីឌ Meyers ទ័ពអាកាស
1985 Ryan Opel កងទ័ព
1985 Eugene Stauber កងទ័ព
1985 ល្លៀ Tenney ទ័ពជើងទឹ
1986 Kristoffer ម្ពុ K។ ទ័ពអាកាស
1986 Jeff រ៉ែ ទ័ពជើងទឹ
1986 កក្កដា(Wolter)Gempler ទ័ពជើងទឹ
1986 Leo Moreno ទ័ពអាកាស
1987 យ៉ាកុប Garrigan ទ័ពអាកាស
1987 អែសុន ទ័ពជើងទឹ
1987 ភែជ្រា ទ័ពជើងទឹ
1987 Ross Olin ទ័ពជើងទឹ
1987 សញ្ញា Scholle កងទ័ព
1987 ផ្លូ Sherman ទ័ពជើងទឹ
1987

ស្ក Shipstad

 

ទ័ពជើងទឹ
1987 Lisa Walz ទ័ពជើងទឹ
1988 Jim Cochran ឆ្មាំសមុទ្រ
1988 Tim ឈើ ទ័ពជើងទឹ
ការសិក្សា
ថ្នា
ឈ្មោះ ម្អិត
1990 Ned ប្រ៊ូ Mavy
1990 ស្ទី Eisel កងទ័ព
1990 ល្លៀស្តុន ទ័ពជើងទឹ
1990 Brett Menne ទ័ពជើងទឹ
1990 ម៉ឺននាក់អនីតិជន ម៉ារី
1990 បងស្រីស៊ូ(Sponagle)Moffet ទ័ពជើងទឹ
1990 Keri(Schreiber)តែម្តង ទ័ពអាកាស
1990 ដេ Thul កងទ័ពឆ្មាំជាតិ
1990 Keri(Schreiber)តែម្តង ទ័ពអាកាស
1991 Jeremy ពេ ទ័ពជើងទឹ
1991 ក្លែងប Koehler កងទ័ពឆ្មាំជាតិ
1992 Anthony Ardito ទ័ពជើងទឹ
1992 ហ្សា Baumer ទ័ពអាកាស
1992 លោ Hawley កងទ័ព
1992 បុគ្គលិ Kruger កងទ័ពបម្រុង
1992 Matt LeBrun កងទ័ពឆ្មាំជាតិ
1992 Jeremy ជ្រា ម៉ារី
1992 យ៉ូហាន Morrison កងទ័ពឆ្មាំជាតិ
1992 ម៉ា Wisegarver កងទ័ព
1992 ខេ Witschorik កងទ័ព
1992 Kurt Witschorik កងទ័ព
1993 ស្ក Barnacle ទ័ពអាកាស
1993 លោកអ៊ែ ឆ្មាំជាតិ
1994 ខេ Barnacle ទ័ពអាកាស
1994 ស្ទី Brisley ទ័ពជើងទឹ
1994 ដានីយ៉ែល Dvorak ទ័ពអាកាស
1994 កអនទ្រេ Hachtman កងទ័ព
1995 ស្ក Hedtke ទ័ពជើងទឹ
1995 ស្តូសុន កងទ័ព
1995 បិ Osborn កងទ័ព
1995 Jody(Brandt)Pederson ម៉ារី
1995 Mike ទ៍ ទ័ពអាកាស
1995 គ្រីស្ទី Schobey កងទ័ព
1996 I Zahn ទ័ពអាកាស
1996 លោក Erwin ម៉ារី
1996 ស្ក Gerling កងទ័ព
1996 Jim Panacopolous ទ័ពអាកាស
1996 Ryan ឆា ទ័ពជើងទឹ
1996 Brandon Thompson ទ័ពជើងទឹ
1997 Ryan បើបានធីក ទ័ពអាកាស
1997 កអនទ្រេ Flor ទ័ពជើងទឹ
1997 یوسف Kreisler ទ័ពជើងទឹ
1997 ឆា Shenk ទ័ពអាកាស
1997 ហ៊ី Sweetser កងទ័ព
1998 ខៃ Fransdal ទ័ពអាកាស
1998 អ័ដាម Rislund ម៉ារី
1999 Mike Ayotte កងទ័ព
1999 អេលីសាបិត(Follese)Fransdal ទ័ពអាកាស
1999 អេលីសាបិត(Baresch)Hargrove ទ័ពអាកាស
1999 Jeff Mathiowitz កងទ័ពឆ្មាំជាតិ
1999 Brian Mosley ម៉ារី
1999 ក្ដីធុ ម៉ារី
1999 Kathleen(Mattson)Sharpe កងទ័ព
1999 ហ្គែប្លុក ម៉ារី
1999 Matt Thompson កងទ័ព

 

ការសិក្សា
ថ្នា
ឈ្មោះ ម្អិត
2000 ស្ទីជំរុំ ម៉ារី
2000 ស៊ានដូចគ្នា ទ័ពជើងទឹ
2000 ម៉ា Lommel កងទ័ព
2000 Kellen"Casey"McDonald កងទ័ពឆ្មាំជាតិ
2000 ពេត្រុស Norgaard ទ័ពជើងទឹ
2000 សារ៉ា(Eide)Potts កងទ័ពឆ្មាំជាតិ
2000 ម៉ា Radde ម៉ារី
2000 Ross Stadsklev កងទ័ព
2001 វិក័យប័ Ayotte កងទ័ព
2001 Casey Campbell កងទ័ព
2002 Stein Thorbeck កងទ័ព
2002 ការ៉ែនដ្ឋី កងទ័ព
2003 Jeremy Hamilton  
2003 Wade Radde ម៉ារី
2003 ពេត្រុស Shenk ទ័ពអាកាស
2004 លី(Ayotte)ស្ទើរ កងទ័ព
2004 ថៃ Gustafson ទ័ពជើងទឹ
2004 ហ្ស៊ក Helgesen ម៉ារី
2004 លោ Kerber ម៉ារី
2004 កអនទ្រេ McDonald កងទ័ព
2004 រ៉ូ Wold ម៉ារី
2006 Kelly តេជោ  
2006 យ៉ូណា្ ម៉ារី
2007 ដានីយ៉ែល Carbonneau ម៉ារី
2007

Cory សុន

 

ទ័ពជើងទឹ
2007

Bobby Miller

 

ម៉ារី
2007

 

ណ្ឋិ Shortreed

 

 

ម៉ារី
2007 ធីម៉ូថេ Shortreed ម៉ារី
2008 ស្ទីឡង់ ទ័ពអាកាស
2009 ដានីយ៉ែល Benedict ម៉ារី
2009 ដាក្វាដង កងទ័ព
2009 Greyson Hensley កងទ័ព
2010 Alex Altricher-Lattner ម៉ារី
2010 Alexander J។ ស្អែ កងទ័ព
2010 Mike McCullum ម៉ារី
2011 Kristian Edson

 

ទ័ពអាកាស
2011

Kamiko Higashi

 

ទ័ពជើងទឹ
2012 ម៉ា Hager កងទ័ព
2012 Kaia អូ++ ម៉ារី
2012 ថូ Krantz កងទ័ពបម្រុង
2013 ចាស្ទីនផន ទ័ពជើងទឹ
2014 Wilson(កណ្តុ)ត្នោត ម៉ារី
2014 ទាក់ទាញយូ ទ័ពជើងទឹ
2014 Duncan រីសុន ទ្រ
2015

វា&‧Kahana

 

កងទ័ព
2015 ន័រ McDoanld ទ័ពអាកាស
2015 លោ Mingus កងទ័ពរក្ស
2015 Carter ន្ ទ័ពជើងទឹ
2016 លោកណូអេ Dejewski កងទ័ពរក្ស
2016 យ៉ូសែបអ៊េ ម៉ារី
2016 ម៉ាឌីហ្សុន Gagnon កងទ័ព
2016 បិ Gallentine ទ័ពអាកាស
2016 បេនយ៉ាមីនសុន ទ័ពអាកាស
2016 Nikkoamor Losey  
2016 យ៉ូ"Joey"Lowden កងទ័ព
2016 បិជាំ ម៉ារី
2016 Maddy Sangma ទ័ពជើងទឹ
2016 Alexander Stamboldjiev ម៉ារី

2016

ថែនណឺ Wald

 

កងទ័ព
2016 ខៃ Wipf ទ័ពអាកាស
ការសិក្សា
ថ្នា
ឈ្មោះ ម្អិត
     
2017 ព្រះគុ Bakala កងទ័ព
2017 ផ្ការី ទ័ពជើងទឹ
2017 មិ Lemke  
2017 Quinne សុន កងទ័ពអាមេរិក
2017 យ៉ាកុប Lemke  
2017 Tim McHale  
2017 លែរី Opfer  
2017 Clifford ឆាល Sampson ទ័ពជើងទឹ
2017 យ៉ាកុបខាងលិច Sampson ទ័ពជើងទឹ
2017 Cole Shipman ទ័ពជើងទឹ
2018

Liam Arnar

ខ្យល់ឆ្មាំជាតិ
2018 ហិ Bixler ទ័ពជើងទឹ
2018 ថៃ Fahning ទ័ពជើងទឹ
2018

ហ្គែ Gallagher

ទ័ពអាកាស
2018

ជ្វាហ្គរ

កងទ័ពឆ្មាំជាតិ

2018

យ៉ាកុប Hagen

កងទ័ពឆ្មាំជាតិ

2018 សារ៉ា Riviere Herzan កងទ័ពឆ្មាំជាតិ
2018

យ៉ាកុប Jorde

កងទ័ពឆ្មាំជាតិ

2018 Mac Karrick  
2018

រំលំ Kendall

ទ័ពអាកាស
2018 Alanna យូ ទ័ពជើងទឹ
2018

Nicholas Lowden

កងទ័ព
2018 សារ៉ាអូ 'Connor  
2018 អូលី Pfaendtner  
2018 Megan ន្លេ កងទ័ពឆ្មាំជាតិ
2018 អូហូ  
2018

Annika Shipstad

ទ័ពជើងទឹ
2018 ឌ Simmer កងទ័ពឆ្មាំជាតិ
2018

Keyonté Talley

ទ័ពអាកាស
2018

សាំយូអែល Venjohn

ទ័ពអាកាស
2018

Zachery វ៉

ម៉ារី
2019 ស៊ូ Muench កងទ័ព
បម្រុង
2019
Aidan Oestreich U។S។ កងទ័ពបម្រុង
2019 Anders Raichert ទ័ពអាកាស
2019 ឌ Simmer កងទ័ពឆ្មាំជាតិ
2019 អេ Taddy កងទ័ព ROTC
2019 ម៉ា Kickhafer ឆ្មាំសមុទ្រ
2019 ណាថា Olmsted ឆ្មាំសមុទ្រ