MMW Support Staff

សាលារៀនប្រឹក្សា

Paula Erbisch
Grade 7
paula.erbisch@minnetonkaschools.org
952-401-5316

Laura Rosati
Grade 6
laura.rosati@minnetonkaschools.org
952-401-5314

Neil Dejewski
Grade 8
neil.dejewski@minnetonkaschools.org
952-401-5315


District Itinerant Support

Tim Greeley
ភ្នែក/អន់ចក្ខុវិស័យគ្រូ-ស្រុ ១១២

ហ្គ Horejsi
គ្រូសម្រាប់ទិសនិងការចល័ត-ស្រុ ២៨៨
៩៥២-៥៦៧-៨២៣៧

លីអា Kuramoto
ថ្លរឹងនៃសវនាការ
natalie។kuramoto@minnetonkaschools។org
៩៥២-៤០១-៨២៥១

ម៉ៃ Makres
ជំនួយបច្ចេកវិទ្យាឯកទេស
michelle។makres@minnetonkaschools។org
៩៥២-៤០១-៨១២៥

លោ Erin
ការព្យាបាល
erin។michael@minnetonkaschools។org
៩៥២-៤០១-៨១២៤

សារ៉ា Rendall
Augmentative និងជំនួសទំនាក់ទំនជំនាញ
sara។rendall@minnetonkaschools។org
៩៥២-២៨៣-៨១១៣

Jessica Connolly Russow
Audiologist
jessica។connollyrussow@minnetonkaschools។org
៩៥២-២៨៣-៨២៥២

TBD
គ្រូសម្រាប់រាងកាយចុះខ្សោយ


បន្ថែមការគាំទ្របុគ្គលិក

Erin Brown
Social Worker/Building 504 Coordinator
erin.brown@minnetonkaschools.org
952-401-5330

Kari Binning
ELL Teacher
kari.binning@minnetonkaschools.org
952-401-5292

Rachel Snyder
School Nurse
rachel.snyder@minnetonkaschools.org
952-401-5313


រំពិសេសករណីគ្រប់គ្រង

Meg Becker

meghan.becker@minnetonkaschools.org
952-401-5375

Olivia Boyer
olivia.boyer@minnetonkaschools.org
952-401-5334

Mary Callahan

Department Chair/ case manager
mary.callahan@minnetonkaschools.org
952-401-5339

Sheila Deak
sheila.deak@minnetonkaschools.org
952-401-5336

David Gondeck-Becker

david.gondeck-becker@minnetonkaschools.org
952-401-5384

Lauren Jackson
lauren.jackson@minnetonkaschools.org
952-401-5333

Emily Lukens
emily.lukens@minnetonkaschools.org
952-401-5380

Jennifer Pearce
jennifer.pearce@minnetonkaschools.org
952-401-6991

Heidi Mogck
heidi.mogck@minnetonkaschools.org

Kat Scotting
katherine.scotting@minnetonkaschools.org
952-401-5369

Jennifer Stepan

Speech-Language Pathologist
jennifer.stepan@minnetonkaschools.org


ពិសេសបុគ្គលិកអប់រំ

Talia Lehmann
School Psychologist
talia.lehmann@minnetonkaschools.org
952-401-5317

Jim Williams
DAPE
james.williams@minnetonkaschools.org
952-401-5394

Erin Osgood
Special Education Facilitator
erin.osgood@minnetonkaschools.org
952-401-5398

Kathryn Prell
Occupational Therapist
kathryn.prell@minnetonkaschools.org
952-401-5398

Elizabeth Tiedemann
SEL Strategist
elizabeth.tiedemann@minnetonkaschools.com
952-283-8127

SSSBanner-បណ្តាញ

នៅក្នុងផ្នែកនេះ

សិស្សការគាំទ្រសេវាកម្មផ្ទះ