MME Support Staff

សាលារៀនប្រឹក្សា

Lindsay Stashek
Grade 6, last names A-U
lindsay.stashek@minnetonkaschools.org
952-401-5213

Dawn Bruesehoff
Grade 7, last names A-U
dawn.bruesehoff@minnetonkaschools.org
952-401-5212

Tara Kamann
Grade 8, last names A-R
tara.kamann@minnetonkaschools.org
952-401-5211

Matt Lichty
Grades 6 and 7, last names V-Z; Grade 8 last names S-Z/Building 504 Coordinator
matthew.lichty@minnetonkaschools.org
952-401-5215


ស្រុកដុល្លារបុគ្គលិក

Tim Greeley
ភ្នែក/អន់ចក្ខុវិស័យគ្រូ-ស្រុ ១១២

ហ្គ Horejsi
គ្រូសម្រាប់ទិសនិងការចល័ត-ស្រុ ២៨៨
៩៥២-៥៦៧-៨២៣៧

លីអា Kuramoto
ថ្លរឹងនៃសវនាការ
natalie។kuramoto@minnetonkaschools។org
៩៥២-៤០១-៨២៥១

ម៉ៃ Makres
ជំនួយបច្ចេកវិទ្យាឯកទេស
michelle។makres@minnetonkaschools។org
៩៥២-៤០១-៨១២៥

លោ Erin
ការព្យាបាល
erin។michael@minnetonkaschools។org
៩៥២-៤០១-៨១២៤

សារ៉ា Rendall
Augmentative និងជំនួសទំនាក់ទំនជំនាញ
sara។rendall@minnetonkaschools។org
៩៥២-២៨៣-៨១១៣

Jessica Connolly Russow
Audiologist
jessica។connollyrussow@minnetonkaschools។org
៩៥២-២៨៣-៨២៥២

TBD
គ្រូសម្រាប់រាងកាយចុះខ្សោយ


បន្ថែមការគាំទ្របុគ្គលិក

Barb Kalczynski
ELL Teacher
barbara.kalczynski@minnetonkaschools.org
952-401-5229

Katie Klemme
Social Worker
katie.klemme@minnetonkaschools.org
952-401-5163

Sandy O'Neil
Reading Specialist
sandy.oneil@minnetonkaschools.org
952-401-5200

Jessica Stinchfield
School Nurse
jessica.giebenhain@minnetonkaschools.org
952-401-5197


រំពិសេសករណីគ្រប់គ្រង

Amy Bieber
Department Chair/case manager
amy.bieber@minnetonkaschools.org
952-401-5241

Christina Bruggman

christina.bruggman@minnetonkaschools.org
952-401-5248

Mary Burmesch
mary.burmesch@minnetonkaschools.org
952-401-5242

Kelly Diekemper
kelly.diekemper@minnetonkaschools.org
952-401-5257

Matt Gens
matthew.gens@minnetonkaschools.org
952-401-5245


ពិសេសបុគ្គលិកអប់រំ

Sarah Dittberner
School Psychologist
sarah.dittberner@minnetonkaschools.org
952-401-5164

Laurie Harkness
Special Education Facilitator
laurie.harkness@minnetonkaschools.org
952-401-5164

Karin Tellekson
DAPE
karin.tellekson@minnetonkaschools.org
952-401-5223

Elizabeth Tiedemann
SEL Strategist
elizabeth.tiedemann@minnetonkaschools.com
952-283-8127

SSSBanner-បណ្តាញ

នៅក្នុងផ្នែកនេះ

សិស្សការគាំទ្រសេវាកម្មផ្ទះ