Excelsior Support Staff

ស្រុកដុល្លារបុគ្គលិក

Tim Greeley
ភ្នែក/អន់ចក្ខុវិស័យគ្រូ-ស្រុ ១១២

ហ្គ Horejsi
គ្រូសម្រាប់ទិសនិងការចល័ត-ស្រុ ២៨៨
៩៥២-៥៦៧-៨២៣៧

លីអា Kuramoto
ថ្លរឹងនៃសវនាការ
natalie។kuramoto@minnetonkaschools។org
៩៥២-៤០១-៨២៥១

ម៉ៃ Makres
ជំនួយបច្ចេកវិទ្យាឯកទេស
michelle។makres@minnetonkaschools។org
៩៥២-៤០១-៨១២៥

លោ Erin
ការព្យាបាល
erin។michael@minnetonkaschools។org
៩៥២-៤០១-៨១២៤

សារ៉ា Rendall
Augmentative និងជំនួសទំនាក់ទំនជំនាញ
sara។rendall@minnetonkaschools។org
៩៥២-២៨៣-៨១១៣

Jessica Connolly Russow
Audiologist
jessica។connollyrussow@minnetonkaschools។org
៩៥២-២៨៣-៨២៥២

TBD
គ្រូសម្រាប់រាងកាយចុះខ្សោយ


បន្ថែមការគាំទ្របុគ្គលិក

Kelly Fisher
Reading Specialist
kelly.fisher@minnetonkaschools.org
952-401-5681

Rebekah Moscatelli
School Nurse
rebekah.moscatelli@minnetonkaschools.org
952-401-5648

Jayna Rafferty
ELL Teacher
jayna.rafferty@minnetonkaschools.org
952-401-5637

Kerry Sellman
School Nurse
kerry.sellman@minnetonkaschools.org
952-401-5648

Jessica Thull
Social Worker
jessica.thull@minnetonkaschools.org
952-401-5684


រំពិសេសករណីគ្រប់គ្រង

Sue Alexander
Department Chair/ case manager
susanne.alexander@minnetonkaschools.org
952-401-4178

Jeri Braun
jeri.braun@minnetonkaschools.org
952-401-5685

Nicole Cretzmeyer
nicole.cretzmeyer@minnetonkaschools.org
952-401-5694

Julie Knight
julie.knight@minnetonkaschools.org
952-401-5669

Judy McClellan
judy.mcclellan@minnetonkaschools.org
952-401-5686

Jacqueline Oakes
jacqueline.oakes@minnetonkaschools.org
952-401-5644

Kelly Pederson
kelly.pederson@minnetonkaschools.org
952-401-5682

Kristen Spilane
kristen.spilane@minnetonkaschools.org
952-401-5680


ពិសេសបុគ្គលិកអប់រំ

Christine Breen
Executive Director of Special Education and EL
Christine.breen@minnetonkaschools.org
952-401-5036

Sarah Dittberner
School Psychologist
sarah.dittberner@minnetonkaschools.org
952-401-4179

Alyssa Engdahl
Occupational Therapist
alyssa.engdahl@minnetonkaschools.org
952-401-5644

Julie Hines
Special Education Facilitator
julie.hines@minnetonkaschools.org
952-401-5684

Kristen Laffe-Thao
SEL Strategist
kristen.laffe-thao@minnetonkaschools.com
952-401-8114

Ismail Karon
DAPE
ismail.karon@minnetonkaschools.org
952-401-5650

SSSBanner-បណ្តាញ

នៅក្នុងផ្នែកនេះ

សិស្សការគាំទ្រសេវាកម្មផ្ទះ